Psyjacielskie smutki

Przełączając wczoraj programy trafiłyśmy z Juniorką na film „Hotel dla psów”. Chociaż z 2009 roku to nigdy go nie widziałam. Kino familijne gdzie dwójka osieroconych dzieci zupełnie przypadkiem zaczyna ratować psy przed schroniskiem. Oczywiście na końcówce oczy zrobiły mi się bardzo mokre. Bo jakże by inaczej… w końcu nasze życie w jakimś sensie się wokół trzech czworonożnych cudaków kręci. A kiedy my rozpływamy się nad naszymi pupilami, inni przeżywają wielkie smutki. Mojej przyjaciółce w Sylwestrowe popołudnie huk wystraszył psinkę i niestety obroża się wypięła… rozwieszają ogłoszenia, szukają, ale póki co sunia się nie znalazła 😦 Sama też sprawdzam co jakiś czas lokalne ogłoszenia na fejsie bo czasami ktoś wrzuci informację o znalezionym piesku. I jakby było mało to wieczorem inna koleżanka napisała, że za tęczowy most odszedł ich psiak. I tak współczujący smuteczek przykrył chęć podsumowań starego roku.

Autor: PaniKa

córka, żona, matka (to chronologicznie), KOBIETA (to przede wszystkim), nadpobudliwa emocjonalnie introwertyczka (a to na marginesie)

5 myśli na temat “Psyjacielskie smutki”

  1. Oby psina koleżanki się znalazła. U nas co prawda był zakaz strzelania fajerwerków przed 12:00, jednak znaleźli się tacy, co wypuścili wcześniej kilka sztucznych ogni. Co prawda nie mam psa, tylko kota, ale i tak był mocno przestraszony. Tytuł filmu zanotowałam, poszukam w wolnej chwili. Pozdrawiam

  2. Takie też niestety są efekty tych sylwestrowych huków, mam nadzieję że psinka się znajdzie, będę czekała na wieści.. A film już mam na liście do obejrzenia, niech tylko uda się go znaleźć i jeszcze czas złapać..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: