Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Alberto nie z Australii

Facebook ma to do siebie, że raz na jakiś czas dostaje się dziwne zaproszenia do grona znajomych. Ale dziś zamiast zaproszenia dostałam wiadomość w formie komentarza:

A na profilowym mam awatara… Oczywiście z ciekawości zerknęłam na profil Alberto. Nawet niczego sobie. Jednak większe wrażenie zrobiła na mnie Nicea jako miejsce zamieszkania. To już bardziej południowa część Europy. Cieplejsza część. Rano, znów zastanawiając się nad ilością warstw do założenia, wizualizowałam sobie zdanie: I want to be Aussie!

Reklama

Autor: PaniKa

córka, żona, matka (to chronologicznie), KOBIETA (to przede wszystkim), nadpobudliwa emocjonalnie introwertyczka (a to na marginesie)

6 myśli na temat “Alberto nie z Australii”

  1. W nadchodzących miesiącach sama wizualizacja już chyba nie da rady. Gdyby tak można było w te ciepełka pojechać.. Niekoniecznie do Alberta, który nad tłumaczeniem mógłby trochę popracować, żeby na Albertę nie wychodzić;)

    1. Jak tak dalej pójdzie to zamiast na węgiel za miliony monet (tona teraz to równowartość mojej pensji), którego i tak nie ma to będę zbierać na bilety w jedną stronę do ciepłych krajów na przyszłą zimę 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: