Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Kiedyś ogarnę ;)

Minęła północ czyli zaczął się wtorek. Dopiero skończyłam pracowe zamówienia. Ten czas tak nagli… Powinnam iść spać bo nie mam przygotowanych ubrań na dziś 😉 ale stwierdziłam, że jeszcze wstukam parę zdań. Juniorka w sobotę miała pokazy swojej grupy tanecznej. Miała tremę, ale dała radę 🙂 w tym tłumie dzieciaków (chyba 3 grupy na raz występowały). Zdobyła tym samym brązowy medal za pierwszy rok uczestnictwa w zajęciach tanecznych. A ja byłam pod wrażeniem ilości układów, których się przez te kilka miesięcy nauczyli. Było disco, hip-hop i jazz, były koła, pompony i szarfy, w sumie 10 tańców. Potem były rodzinne spotkania przy lodach i kawach. Było też lato, ale się zmyło (dosłownie gradem i deszczem spłynęło). ZUS w dwie minuty potwierdził, że ja to ja (dojazd i powrót trwały za to godzinę). Niestety na faktyczne skorzystanie z platformy PUE dziś już czasu nie starczyło. Szaleństwo trwa i trwać będzie bo właśnie weszło na level: hard. Dobranoc i dobrego dnia.

Reklama

Autor: PaniKa

córka, żona, matka (to chronologicznie), KOBIETA (to przede wszystkim), nadpobudliwa emocjonalnie introwertyczka (a to na marginesie)

2 myśli na temat “Kiedyś ogarnę ;)”

  1. Gratulacje dla tanecznej Juniorki 🙂 Takie występy to duże wydarzenie i czasem nawet pewnych siebie zestresować może.. Dała radę i brawo za medal. Tobie też się należy, za ogarnianie tego hardcoru 👍 Powodzenia na finiszu i wytrwałości, wakacje coraz bliżej!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: