Znaczenie wielkości

Różne firmy przyzwyczaiły nas do opakowań ponad miarę. Otwieramy sporych rozmiarów pudełka, a w środku coś dużo mniejszego. A wczoraj z małego pudełka wyjęłam jedynie odrobineczkę mniejszy słoiczek. I zaczęłam się zastanawiać… czy przypadkiem przy zakupie nie pomyliłam kremu do twarzy z kremem pod oczy, sprawdziłam też pojemność bo wydawała się mniejsza niż tych słoiczków, które mam w łazience. Krem jest właściwy, pojemność zwyczajowa – 50ml, tylko opakowania nie oszukujące nas wizualnie i nie wykorzystujące więcej materiału niż trzeba. I fajnie 🙂

średnica mniejszego słoiczka to 4,8cm, pojemność obu to 50ml

Dziś luz blues (kino, kawiarnia, planszówki), jakby jutro nie istniało. A w niebie przecież same dziury, które przez najbliższe 3 tygodnie trzeba załatać. Ale o tym pewnie zacznę myśleć od 4/5 nad ranem.

Autor: PaniKa

córka, żona, matka (to chronologicznie), KOBIETA (to przede wszystkim), nadpobudliwa emocjonalnie introwertyczka (a to na marginesie)

2 myśli na temat “Znaczenie wielkości”

  1. I o ile mniej plastiku szkła, czy papieru na etykietę. Jaka planszówka była dziś grana? 🙂 U nas Catan i polowanie na kolejną grę strategiczną, może coś polecasz?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: