Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Sekwencja palindromowa

Dzisiejsza data podobno jest magiczna ze względu na swój zapis 20.02.2022. Data – palindrom zdarzy się w tym tysiącleciu podobno tylko 36 razy więc na pewno jest unikatowa. A czy faktycznie magiczna? Może. Nie wiem. Nie zauważyłam. Dzień okazał się raczej… pouczający. Juniorka w konkursie recytatorskim brała udział pierwszy raz. Była bardzo podekscytowana. Na samym występie jednak się troszkę zestresowała i zapomniała w części o gestach i intonacji, które w domu przychodziły jej raczej naturalnie (a nawet czasami w nadmiarze). Wiersz powiedziała pięknie, jury zaśmiało się na jego komediową pointę. Na nagrodę jednak zabrakło, a Juniorka poczuła się rozczarowana. Smuteczek i mnie ogarniał na jej widok, więc wracając do domu zahaczyłyśmy o sklep by mogła sobie wybrać nagrodę za zaangażowanie, odwagę i udany występ. W ramach świętowania jeszcze pizzę zaordynowałam więc humor małej artystki już całkowicie się poprawił i na domowy występ nas zaprosiła.

Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków. Czytanka na 5, matma 5-, a angielski się okaże. Pierwsza szkolna kumulacja zakończona.

Reklama

Autor: PaniKa

córka, żona, matka (to chronologicznie), KOBIETA (to przede wszystkim), nadpobudliwa emocjonalnie introwertyczka (a to na marginesie)

8 myśli na temat “Sekwencja palindromowa”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: