Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Prezent

Chociaż do urodzin jeszcze trochę czasu zostało to dostałam już pierwszy prezent 😉 Okazjonalne kupony rabatowe od salonu optycznego 😉 i nie omieszkam skorzystać bo i tak miałam zamiar się tam wybrać, a rabat nadal korzystniejszy niż zniżka wiekowa 😉

Prezenty u nas to dość dziwny temat. Czasami je sobie robimy, czasami nie. Chociaż Juniorkę uczę by jakąś okazjonalną drobnostkę mieć. Małżu w tym względzie jest całkowicie lajtowy. I nawet chciałam się w tym roku zbuntować przy okazji Dnia Ojca, przecież w zerówce cudne laurki dzieciaki zrobiły więc jak mnie zawsze to wystarcza to Jemu też 😉 Na początku czerwca byłam jednak z Juniorką w kiosku po kolejny numer jej czasopisma, a tu słyszę: „chcę coś kupić na dzień taty”. Nauka nie poszła na marne 😉 i cóż było robić… szczególnie, że całkowicie przypadkowo trafił się prezent idealny… Małżu pękał z dumy. I nawet mnie też za prezent podziękował. No.

Reklama

Autor: PaniKa

córka, żona, matka (to chronologicznie), KOBIETA (to przede wszystkim), nadpobudliwa emocjonalnie introwertyczka (a to na marginesie)

9 myśli na temat “Prezent”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: