Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Niedzielna praca

Mój kuzyn ma swoje powiedzenie: „niedzielna praca w g***o się obraca”. No i cóż i parę razy w życiu już się to sprawdziło 😉 A dziś był kolejny raz. A może to dlatego, że jak już chciałam coś robić to mogłam to, co aktualnie w domu trzeba, a nie się upiększać? Nie jestem sprawna manualnie, paznokcie jakoś tam maluję 😉 ale próbuję swoich sił w stampingu. Zaopatrzyłam się w stemple, płytki i odpowiednie lakiery. I już raz całkiem fajnie mi stempelki na paznokciach wyszły. I chociaż wszystko jeszcze dobrze się trzymało, nie było żadnych odprysków to próżność kazała zmienić stylizację. Co ja się namęczyłam, lakier nijak nie chciał się odbijać na stemplu. Wszystko w końcu było w lakierze. Wściekłam się i zmyłam paznokcie. Ale po obiedzie stwierdziłam, że spróbuję jeszcze raz z lakierem, którego używałam tydzień temu. Jest innej firmy niż ten, który dzisiaj zaplanowałam. No i jakie było moje zdziwienie i radość jak biały bez problemu się stemplował 🙂 I kolejne nakłady na paznokcie poczynione bo kupiłam inne kolory lakierów tej firmy, która u mnie działa. No przecież muszę technikę dopracować, bo mi się ta forma podoba 😀

Reklama

Autor: PaniKa

córka, żona, matka (to chronologicznie), KOBIETA (to przede wszystkim), nadpobudliwa emocjonalnie introwertyczka (a to na marginesie)

6 myśli na temat “Niedzielna praca”

      1. Nerwowych ruchów z wiekiem przybywa i to takich, które dla manicure mało łaskawe;) Ale chyba łatwiej stemplować niż malować wzorki ręcznie. Choć niektórzy i do tego mają artystyczne zdolności..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: