Niech ten rok już się skończy

Juniorka smarcze i kaszle. Na szczęście temperatura w normie. Ale jutro i tak będę dzwonić do przychodni bo wolę zostać w domu i jej przypilnować. Zresztą moja obecność w domu i z innego względu może być potrzebna. Wypadł (dosłownie) problem z sunią. Powinna właśnie wchodzić w ruję więc nawet nie wypuszczamy jej razem z psem. A tu dziś rano okazuje się, że sporych rozmiarów kulka wystaje jej z pochwy. Telefon do weterynarza, wysyłanie zdjęć i wetka mówi, że to może być wypadnięta macica. Ale po konsultacji ze swoim szefem wetka dzwoni jeszcze raz i mówi, że to nie macica to guz. Kazali dziś wysmarować guz wazeliną lub oliwką dla dzieci. Jutro mamy odebrać zastrzyk (Mężu potrafi podać zwierzakom takie rzeczy). A we wtorek mamy psinę zawieść na zabieg. Jeżeli potwierdzi się, że to ten guz, o którym mówił szef przychodni weterynaryjnej to jest to sprawa nowotworowa. Nie będę panikować dopóki wet tego nie zobaczy na własne oczy, ale martwić się będę. To młody pies, ma tylko rok i 8 miesięcy i na ten moment nie widać cierpienia więc może to działa na jej korzyść… z drugiej strony już guz… No nic, czekamy najpierw do wtorku, a potem dalej 😦

Autor: cieniewiatru

córka, żona, matka (to chronologicznie), KOBIETA (to przede wszystkim), nadpobudliwa emocjonalnie introwertyczka (a to na marginesie)

6 myśli na temat “Niech ten rok już się skończy”

  1. O masz, jak nie urok to.. Pozostaje czekać na wynik i życzyć zdrowia i Juniorce i psince. Podziwiam że Twój Mąż umie zrobić zastrzyk zwierzętom, ja bym nie dała rady. Chyba, że nie byłoby innej opcji i zagrożenie życia, wtedy człowiek pokonuje wiele oporów..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s