Nienormalnie normalni

Wczoraj wypełniła się rocznicowa pętla naszych dwóch ślubów w odstępie 3 tygodni. Taka ideologia, a z perspektywy czasu taki kaprys 😉 Nasza obecna rocznica znana jest aż pod trzema nazwami jako: brązowa, spiżowa i blaszana. Do nas to jakoś ta blaszana nazwa chyba najbardziej pasuje 😉 Nie obchodziliśmy jej jednak. To nie to, że nie pamiętamy bo pamiętamy o datach ślubu. To nie to, że nie chcemy robić sobie prezentów bo z innych okazji, czy to urodzin, czy dnia kobiet czy chłopaka to je sobie robimy. Jakoś tak wyszło, że oboje nie mamy potrzeby szczególnego obchodzenia rocznic. Może jak będzie jakaś okrąglejsza? Ale nie wiem. Wystarcza nam spojrzeć na siebie, pomyśleć o tym co wspólne i wzajemnie życzyć sobie wszystkiego najlepszego.

foto112(2)
archiwum domowe

Autor: cieniewiatru

córka, żona, matka (to chronologicznie), KOBIETA (to przede wszystkim), nadpobudliwa emocjonalnie introwertyczka (a to na marginesie)

15 myśli na temat “Nienormalnie normalni”

 1. Kolejnych lat w szczęściu❤ Ja się ciagle zastanawiam czy mamy wziać ślub, a jeśli tak to kiedy i czy bardzo skromnie bez nikogo czy z przyjęciem i gośćmi. Naprawdę nie wiem. Najchetniej bym to zrobilam po cichu, ale nie wiem czy ktoś by sie nie obrazil.

  1. Dziękujemy 🙂
   Chyba jedna najlepiej nie patrzeć na innych tylko na siebie
   p.s. o mailu z adresem 😉 pamiętam tylko nie mam głowy, napiszę jak się u mnie już uspokoi
   Pozdrawiam 🙂

   1. Cały czas czytam Twoje wpisy, tylko komentować nie potrafiłam. Wreszcie się udało! Pozdrawiam i życzę wspaniałych wakacji!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s