Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Dobry dzień

Pieniądze szczęścia …

Pieniądze szczęścia nie dają. I to jest święta prawda. Jednak wiele ułatwiają. O ile nasze życie byłoby prostsze, gdyby któreś dysponowało większą gotówką. Zniknęłyby prawie wszystkie przeszkody, a te, które by zostały też byłyby łatwiejsze do pokonania. Cóź, na razie pozostaje szukać innych rozwiązań.

Moje Kochanie mnie dziś przestraszyło. Wracając z firmy zasnął za kierownicą. Obudził się gdy był na środku przeciwległego pasa. Całe szczęście, że z przeciwka nic nie jechało. Po powrocie ze statku właściwie jeszcze nie odespał i teraz wychodzi całe zmęczenie. Strach myśleć co mogło się stać.

Mamy za sobą kolejną rozmowę. Teraz już taką normalną. Ale mówiliśmy też o zazdrości. Powiedział, że domyśla się tego co ja czuję w tej kwestii. Dobrze, że zdaje sobie z tego sprawę. Moje samopoczucie wraca do normy, a nawet może zacznie zwyżkować. Spokojnie mogę powiedzieć: to był dobry dzień (wyłączając oczywiście wyżej opisane zdarzenie).

Reklama

Autor: PaniKa

córka, żona, matka (to chronologicznie), KOBIETA (to przede wszystkim), nadpobudliwa emocjonalnie introwertyczka (a to na marginesie)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: